نخستین نمایشگاه اختصاصی برندهای ایرانی

نخستین نمایشگاه اختصاصی برندهای ایرانی

به اطلاع علاقه مندان می رساند در تاریخ 14 الی 17 اردیبهشت 1398 نخستین نمایشگاه اختصاصی برند های ایرانی تحت نام (Arevik Expo) در ایروان مرکز نمایشگاهی مرگایان برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاع بیشتر با شماره: 09155155292 تماس حاصل نمایید .

کمیسیونهای مشترک   -در اجلاس كميسيون مشترك اقتصادي ايران و ارمنستان كه از 21 لغايت 23 دي ماه 1373 به رياست جناب آقاي محمدخان وزير محترم دارايي جمهوري اسلامي ايران در ايروان پايتخت جمهوري ارمنستان تشكيل گرديد، هيئتي متشكل از 20 تن از بازرگانان و 26 تن از اعضاي انجمن مهندسان ايران، سنديكاي شركت هاي ساختماني و تاسيساتي،  شركت توسعه  راه هاي
   ا يران،  مهندسان مشاور ايراني،  رئيس و جمعي از اعضاي اتاق بازرگاني مشترك ايران و    ارمنستان شركت نمودند. ضمن برگزاري اجلاس مشترك اقتصادي ايران و ارمنستان اعضاي هيئت با وزير بازرگاني ارمنستان و ساير مقامات بلند پايه، بازرگانان و صاحبان صنايع جمهوري ارمنستان ديدار و گفتگو كردند و نيز در مراسم افتتاح شعبه بانك ملت در ايروان شركت جستند. شايان ذكر است رئيس هيئت مديره، آقاي لئون آهارونيان و تعدادي از اعضاي هيئت مديره اتاق بازرگاني مشترك ايران و ارمنستان در كليه جلسات كميسيون مشترك اقتصادي ايران، ارمنستان و تركمنستان شركت نمودند.

- در بهمن ماه 1379 اجلاس كميسيون مشترك ايران و ارمنستان در ايروان تشكيل گرديد. هيئت ايراني به سرپرستي آقاي ايرواني وزير امور اقتصادي و دارايي وقت در اين اجلاس شركت نمودند. سه تن از اعضاي هيئت مديره نيز هيئت مزبور را همراهي نمود و در جلسات و مذاكرات اجلاس شركت كردند
 
 -در بهمن ماه 1379 اجلاس كميسيون مشترك ايران و ارمنستان در ايروان تشكيل گرديد. هيئت ايراني به سرپرستي آقاي ايرواني وزير امور اقتصادي و دارايي وقت در اين اجلاس شركت نمودند. سه تن از اعضاي هيئت مديره نيز هيئت مزبور را همراهي نمود و در جلسات و مذاكرات اجلاس شركت كردند

-در ششمین اجلاس کمیسیون مشترک ایران و ارمنستان که در تاریخ 11 الی 12 بهمن ماه 1384 برگزار گردید، ضمن اتخاذ تصمیمات مهم، تفاهم نامه ای امضاء گردیدکه به موجب آن طرفین به اتاقهای بازرگانی خودشان پیشنهاد کردند تا گروه کاری مشترک برای حل اختلاف بین تجار دو کشور تشکیل گردید.

- هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی در تاریخ 29 تیرماه 1386 تشکیل گردید که رئوس کلی تفاهمات همکاری در زمینه تجاری، اقتصادی، بانکی، نفت و گاز، پتروشیمی و انرژی بود که از نماینده اتاق نیز در آن دعوت بعمل آمده بود.

- هشتمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی در تاریخ 23 الی 25 آذرماه 1387 در ارمنستان برگزار گردید که شرکت کنندگان پیشنهادات و مذاکرات خودشان را در قالب کمیته های زیر بررسی کردند.
1- کمیته بازرگانی، امور بانکی، حمل و نقل، شهرسازی، همکاریهای استانی، صنعت و کشاورزی
2-کمیته انرژی، نفت و گاز، پتروشیمی و محیط زیست
3-کمیته فرهنگ و گردشگری، علمی و آموزشی، ورزشی و بهداشتی
در این اجلاس از اتاق مشترک نیز دعوت بعمل آمده و نماینده اتاق مشکلات گمرکی ارمنستان و مسائل ناشی از آن در امور حمل و نقل را با مسئولین گمرکی و وزارت اقتصاد ارمنستان مطرح تا بررسی دقیق انجام گیرد و نسبت به رفع آن اقدام گردد.