نخستین نمایشگاه اختصاصی برندهای ایرانی

نخستین نمایشگاه اختصاصی برندهای ایرانی

به اطلاع علاقه مندان می رساند در تاریخ 14 الی 17 اردیبهشت 1398 نخستین نمایشگاه اختصاصی برند های ایرانی تحت نام (Arevik Expo) در ایروان مرکز نمایشگاهی مرگایان برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاع بیشتر با شماره: 09155155292 تماس حاصل نمایید .

کنفرانس ها و سمپوزیوم ها

 

کنفرانس ها و سمپوزیوم ها

 

 

 

-در خرداد ماه سال 1375 سمپوزيوم جهاني، با شعار «چرا و چگونه در ارمنستان سرمايه گذاري كنيم» در ايروان پايتخت جمهوري ارمنستان برگزار گرديد. در اين سمپوزيوم 350 نفر از 26 كشور جهان شركت داشتند. با تلاش هاي بي دريغ اتاق بازرگاني مشترك ايران  و ارمنستان تعداد 26 تن از اعضاي آن اتاق در سمپوزيوم مزبور شركت نمودند و اقداماتي نيز در جهت سرمايه گذاري مشترك بعمل آمد.

 

 

 

  • در 20 و 21 بهمن ماه 1388 در محل برگزاری سمینارهای بین المللی صدا و سیما کنفرانس بین المللی معرفی فرصتهای تجاری و بازاریابی (ARMEX 2010) توسط مجتمع ارتباطات نسل نو و با همکاری اتاق برگزار گردید.

 

 

 

  • به منظور برگزاری کنفرانس بین المللی معرفی فرصتهای تجاری و بازراریابی ارمنستان نیز تعداد 108 نفر از تجار و صاحبان صنایع ایران در تاریخ 27 خردادماه الی 3 تیرماه سالجاری به ارمنستان عزیمت کردند که حامی معنوی این برنامه اتاق مشترک ایران و ارمنستان بود و در هر حال نتایج مطلوبی حاصل گردیده است.