به همت هئیت مدیره اتاق مشترک ایران و ارمنستان اتاق مشترک در نمایشگاه  “Kish invex “ در جزیره زیبای کیش از تاریخ ۳۰ مهر لغایت ۳ آبان ۹۷در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش به صورت مستقل غرفه خواهد داشت و با افتخار خدمتگزار اعضای فرهیخته و میهمانان عزیز خود خواهد بود

.

کنفرانس ها و سمپوزیوم ها

 

کنفرانس ها و سمپوزیوم ها

 

 

 

-در خرداد ماه سال 1375 سمپوزيوم جهاني، با شعار «چرا و چگونه در ارمنستان سرمايه گذاري كنيم» در ايروان پايتخت جمهوري ارمنستان برگزار گرديد. در اين سمپوزيوم 350 نفر از 26 كشور جهان شركت داشتند. با تلاش هاي بي دريغ اتاق بازرگاني مشترك ايران  و ارمنستان تعداد 26 تن از اعضاي آن اتاق در سمپوزيوم مزبور شركت نمودند و اقداماتي نيز در جهت سرمايه گذاري مشترك بعمل آمد.

 

 

 

  • در 20 و 21 بهمن ماه 1388 در محل برگزاری سمینارهای بین المللی صدا و سیما کنفرانس بین المللی معرفی فرصتهای تجاری و بازاریابی (ARMEX 2010) توسط مجتمع ارتباطات نسل نو و با همکاری اتاق برگزار گردید.

 

 

 

  • به منظور برگزاری کنفرانس بین المللی معرفی فرصتهای تجاری و بازراریابی ارمنستان نیز تعداد 108 نفر از تجار و صاحبان صنایع ایران در تاریخ 27 خردادماه الی 3 تیرماه سالجاری به ارمنستان عزیمت کردند که حامی معنوی این برنامه اتاق مشترک ایران و ارمنستان بود و در هر حال نتایج مطلوبی حاصل گردیده است.