نخستین نمایشگاه اختصاصی برندهای ایرانی

نخستین نمایشگاه اختصاصی برندهای ایرانی

به اطلاع علاقه مندان می رساند در تاریخ 14 الی 17 اردیبهشت 1398 نخستین نمایشگاه اختصاصی برند های ایرانی تحت نام (Arevik Expo) در ایروان مرکز نمایشگاهی مرگایان برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاع بیشتر با شماره: 09155155292 تماس حاصل نمایید .

نقش مهم ارمنستان در ...

"ارمنستان نقش مهمی در امضای توافق ایران و اتحادیه اقتصادی اورآسیا دارد"
"Panorama.am" – هر یک از طرفین سعی نموده است سودآور ی بیشتری دنبال کند و از موافقت نامه منطقه آزاد تجاری بین اتحادیه اقتصادی اورآسیا  و ایران بهره مند شود. آرمن ایسرائیلیان ایران شناس ارمنی، در مصاحبه ای با خبرنگار Panorama.am اظهار داشت: "ارمنستان، با داشتن روابط نزدیک با ایران، نقش مهمی در امضای توافقنامه موقت داشه است. این یک روند طولانی بود که در نهایت محقق گردید".

 

"من فکر می کنم اگر این توافقنامه به طور کامل عملیاتی شود، باید انتظار داشت که آن نه تنها حجم تجارت دو جانبه ارمنستان و ایران را افزایش خواهد داد ، بلکه در زمینه همکاری های چند جانبه به فعال شدن سیاست ارمنستان کمک خواهد کرد". به گفته وی تا به حال بعضی طرح ها تحقق یافته اند و بعضی ها نیز  در حال انجام هستند.  "به عنوان مثال، ایجاد یک منطقه اقتصادی آزاد.

 "در آینده باید اقداماتی در راستای مدرن کردن برنامهً نقطهً مرزی مغری انجام داد. با مدرنیزه کردن نقطه مرزی مغری، ما می توانیم  خدمات سریع تر وبا کیفیت تر به کارآفرینان ارائه بدهیم . علاوه بر این، در تابستان سال گذشته، ایران و ارمنستان توافقنامه ای را برای استفاده از دروازه مشترک بین مرزی امضا کردند. این عمل همچنین قصد تقویت همکاری در چارچوب اتحادیه اقتصادی اورآسیا است".