نخستین نمایشگاه اختصاصی برندهای ایرانی

نخستین نمایشگاه اختصاصی برندهای ایرانی

به اطلاع علاقه مندان می رساند در تاریخ 14 الی 17 اردیبهشت 1398 نخستین نمایشگاه اختصاصی برند های ایرانی تحت نام (Arevik Expo) در ایروان مرکز نمایشگاهی مرگایان برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاع بیشتر با شماره: 09155155292 تماس حاصل نمایید .

بازارچه تجار ایرانی در ارمنستان با قدمت بیست ساله

سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان بنا به دعوت یوسف زاده رئیس انجمن تجار و صادرکنندگان ایرانی در ارمنستان و مانوکیان رئیس مرکز عمده فروشی هایکوب روز پنجشنبه گذشته از این مرکز بازدید و به بررسی مشکلات تجار، بازرگانان و فعالین اقتصادی ایرانی که در این مرکز مشغول به فعالیت می باشند پرداختند.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان در این بازدید که جمع زیادی از تجار ایرانی و ارمنی حضور داشتند، آقای سجادی راه های گسترش همکاریهای تجاری بین دو کشور و به ویژه صادرات کالاها و خدمات ایرانی را با تجار ایرانی مورد بررسی قرارداده و از بخش های مختلف این مرکز شامل مغازه ها، پاساژها، انبارها و... بازدید نمودند.

در این بازدید که موسوی رئیس بانک ملت ایروان و برخی از نمایندگان سفارت نیر حضور داشتند، سفیر کشورمان تاکید نمودند بهبود، مرمت و ایجاد امکانات در فضای کار برای تجار ایرانی در ارمنستان، اقدام مفیدی است که زمینه ایجاد ارتباط بین تجار دو کشور و توسعه آتی تعاملات اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان را فراهم خواهد آورد.

25/09/1396